Комунальний заклад "Портівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Мангушської селищної ради Маріупольського району Донецької області"

22 січня – День Соборності України

22 січ. 2021
Сьогодні, 22 січня, у день проголошення в 1919 році Акта Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, відзначається День Соборності України. Портовська ЗОШ I-III ступенів вітає всіх українців з Днем Соборності України. Це свято нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми - єдиний народ! Тож прийміть найкращі привітання з нагоди найвеличнішого свята українського народу–Дня Соборності України!

З метою формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України було організовано та проведено ряд заходів:

- онлайн вікторина-подорож для учнів 1-4 класів (за матеріалами каналу Хмаринка)

- онлайн вікторина для учнів старших класів (у процесі переробки відповідно до інформаційних матеріалів Українського інституту національної пам’яті)

- Участь у обласному етапі фотовиставки до Дня Соборності України "Україна - це ми!"

книжкова тематична виставка літератури “Соборна Україна: від ідеї до життя”